strefaHR kandydata

pracuj ze mną

Audyt CV

Wysyłasz swoje CV do różnych firm, a Twój telefon wciąż nie dzwoni? Chcesz wiedzieć, co możesz napisać lepiej, podkreślić lub zmienić, by Twoje CV wyróżniało się spośród setek innych? Proponuję Ci audyt CV. Po przesłaniu CV oraz oferty pracy, na którą chcesz aplikować dostaniesz informację zwrotną, co należy zmienić, jak podkreślić swoje mocne strony, na co zwrócić uwagę przy korekcie CV, którą wykonujesz samodzielnie. Informacja zwrotna na temat Twojego CV wraz ze wskazówkami, co należy poprawić, by zwiększyć szanse na zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.

KONSULTACJE DOTYCZĄCE CV

Wydaje Ci się, że Twoje CV niczym się nie wyróżnia i przez to nie dostajesz zaproszeń na rozmowy o pracę? Skontaktuj się ze mną i umów na konsultacje dotyczące CV. Otrzymasz wskazówki, co należy zmienić w dokumencie, by odpowiedzieć na konkretną ofertę pracy. Konsultacje będą połączone z pracą własną na podstawie przygotowanych przeze mnie materiałów, dzięki którym dowiesz się, na jakich umiejętnościach i kwalifikacjach powinnaś skupić się najbardziej.

przygotowanie CV

Wiesz ile czasu rekruter spędza przy jednym CV? Mówi się o 60 sekundach!? Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji swoim oryginalnym CV? Potrzebujesz wsparcia w podkreśleniu swoich atutów i kwalifikacji? Przygotuję dla Ciebie unikatowe i profesjonalne CV, które zwiększy szansę na znalezienie wymarzonej pracy, będzie przyciągało uwagę rekrutera i odzwierciedlało Twoje talenty.

planowanie kariery

Wchodzisz na rynek pracy i wciąż nie wiesz, jaki kierunek zawodowy będzie dla Ciebie najlepszy? A może chcesz zmienić pracę i potrzebujesz, by ktoś Ci pomógł w znalezieniu idealnego miejsca dla Ciebie? Pomogę Ci przejść przez ten proces, przygotuję z Tobą harmonogram konkretnych kroków, które przybliżą Cię do realizacji zawodowego celu.

przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

Pomogę Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej tak, by żadne pytanie nie było zaskoczeniem, nauczę Cię rozmawiać o Twoich mocnych i słabych stronach, sukcesach i porażkach, odpowiadać na pytania trudne i nietypowe, a także w jaki sposób negocjować przyszłe wynagrodzenie.

spotkania online

spotkania na żywo

e-booki i workbooki